Biopharma Co., Ltd'nin ötesinde.

Kolajen, Kondroitin Sülfat, Hyaluronik asit, Glukozamin

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Beyond Biopharma Co.,Ltd.

Ben sohbet şimdi
Çin Beyond Biopharma Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Beyond Biopharma Co.,Ltd. Sertifikalar
Collagen Materyallerindeki uzmanlıklarını gerçekten takdir ediyorum, bu bana şimdiye kadar çalıştığım en iyi kollajen tedarikçisi olan çok fazla zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor!

—— Charlie Bingham

İyi kalite ile rekabetçi fiyatlar sunarlar, bu bir kollajen Üretici ve Tedarikçiden her şeye ihtiyaç duyar.

—— Tatiana Buendia

Uzun zamandır onlarla çalıştım, her zaman beklenmedik bir problem olmaksızın kollajen stabil bir şekilde beslenirler.

—— Jim Findlay

Beyond Biopharma Co.,Ltd.

Beyond Biopharma Co.,Ltd.
Beyond Biopharma Co.,Ltd.
Beyond Biopharma Co.,Ltd.
Beyond Biopharma Co.,Ltd.
Beyond Biopharma Co.,Ltd.
Beyond Biopharma Co.,Ltd.
Beyond Biopharma Co.,Ltd.
Beyond Biopharma Co.,Ltd.
Beyond Biopharma Co.,Ltd.
Beyond Biopharma Co.,Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Fabrika genel bakış Atölye Ekstraksiyon Tankı 1 Ekstraksiyon Tankı 2 Flört 1 Üretim tesisi Bahar kurutma Üretim tesisi Karıştırma makinesi OEM ambalaj

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Markalar : BBP
No. Çalışanları : 10~50
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 80% - 90%

2009 yılında kurulan Beyond Biopharma Co., Ltd. kolajen ve jelatin serisi ürünlerinin ISO 9001 Onaylı ve ABD FDA Tescilli üreticisidir. Gıda, İçecek, Besin Takviyesi ve İlaç Endüstrisinde yaygın olarak kullanılan Kollajen ve Jelatini üretir ve tedarik ederiz.

Kollajen tozunun farklı kökenleri için üretim hatlarımız var. Aşağıdakileri içeren farklı kollajen tozu türlerini ve çeşitlerini üretebiliriz: sığır derileri ve derilerinden hidrolize tip I kollajen tozu, balık derileri ve ölçeklerinden hidrolize tip I kollajen tozu, sığır ve tavuk kıkırdaklarından hidrolize tip II kollajen tozu ve Undenatüre tip ii Tavuk Kolajen.

Hidrolize edilmiş kollajen tozumuz, tozun rengi, koku, partikül büyüklüğü, kütle yoğunluğu, çözünürlük ve çözeltinin rengi gibi kritik kolajen toz özelliklerini kontrol etmek için yüksek teknolojili iyi tasarlanmış üretim işlemleriyle üretilir. Hidrolize kollajen tozumuz, güzel beyaz renkte kokusuz ince tozdur. Uygun kütle yoğunluğu ve düşük moleküler ağırlığı nedeniyle suda kendiliğinden hızlı bir şekilde çözünebilir. Suya tamamen çözüldükten sonra kollajen çözeltisinin rengi berrak ve saydamdır. Hidrolize kollajen tozumuz, Katı İçecek Tozu, İçecekler, Enerji çubukları, Cilt Güzellik ürünleri ve eklem sağlığı amacıyla Beslenme takviyeleri gibi farklı ürünlere uygulanmaya uygundur. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için, müşterilerimiz için özelleştirilmiş kollajen spesifikasyonlarını da üretebiliyoruz. Örneğin, bazı müşteriler daha hızlı çözünürlük için kolajen granülünü isterken, bazı müşteriler insan vücudu tarafından hızlı emilim amacıyla daha düşük moleküler ağırlık isterler, Biz Beyp Biopharma ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunar.

Biz Ötesinde Biopharma ayrıca hem gıda hem de ilaç endüstrisi için Gelatin serisi ürünler üretmektedir. Şekerleme ürünleri, süt ürünleri ve et ürünleri gibi gıda uygulamaları için 100 bloom ila 160 bloom arasında jöle kuvvetine sahip jelatin üretir ve tedarik ederiz. Farmasötik jelatinler, hem yumuşak jel hem de sert kapsüller uygulamaları için 160 çiçek ila 260 çiçek arasında Jöle kuvvetine sahip Beyond Biopharma'dan temin edilebilir.

Biyofarmanın Ötesinde kalite önceliğidir. Şirketimizin kalite yönetim sistemini ISO ve HACCP standartlarına göre kurduk. Şirketimizin kalite yönetim sistemi ISO9001 ve HACCP standartlarını geçti. Her kalite kontrol faaliyetinin izlenebilir ve kontrol edilebilir olmasını sağlamak için kalite yönetim sistemimizde iyi eğitimli ve eğitimli QC ve QA personelimiz var.

Bizi ziyaret etmek ve iş görüşmesi için dünyanın her yerinden iş ortaklarını bekliyoruz.

İletişim bilgileri
Beyond Biopharma Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Eric Lee

Tel: +86 21 65010906

Faks: 86-21-65010906

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin