Ana sayfa

Beyond Biopharma Co.,Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Çin Beyond Biopharma Co.,Ltd. şirket Profili 0

 

2009 yılında kurulan Beyond Biopharma Co., Ltd.ISO 9001 Onaylı ve ABD FDA Kayıtlı kolajen serisi ve jelatin serisi ürünler üreticisidir.Gıda, İçecek, Besin Takviyeleri ve İlaç Endüstrilerinde yaygın olarak kullanılan Kolajen ve Jelatini üretiyor ve tedarik ediyoruz.

 

Kollajen tozunun farklı kökenleri için özel üretim hatlarımız var.Sığır derilerinden ve derilerinden hidrolize tip I kolajen tozu, balık derilerinden ve pullarından hidrolize tip I kolajen tozu, sığır ve tavuk kıkırdaklarından hidrolize tip II kolajen tozu ve denatüre edilmemiş tip ii dahil olmak üzere farklı köken ve tiplerde Kollajen Tozu üretebiliyoruz. Tavuk Kolajeni.

 

Hidrolize kollajen tozumuz, kollajen tozunun toz rengi, koku, partikül boyutu, yığın yoğunluğu, çözünürlük ve çözelti rengi gibi kritik özelliklerini kontrol etmek için yüksek teknoloji ile iyi tasarlanmış üretim süreci ile üretilir.Hidrolize kollajen tozumuz, iyi görünümlü beyaz renkli, kokusuz ince bir tozdur.Uygun yığın yoğunluğu ve düşük moleküler ağırlığı sayesinde kendi kendine hızlı bir şekilde suda çözünebilir.Suda tamamen çözüldükten sonra kollajen çözeltisinin rengi berrak ve şeffaftır.Hidrolize kolajen tozumuz, eklem sağlığı için Katı İçecek Tozu, İçecekler, Enerji barları, Cilt Güzellik ürünleri ve Besin takviyeleri gibi farklı ürünlere uygulanmaya uygundur.Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için, müşterilerimiz için özel kolajen spesifikasyonunu da üretebiliyoruz.Örneğin, bazı müşteriler daha hızlı çözünürlük amaçları için granül kolajen istiyor ve bazı müşteriler insan vücudu tarafından hızlı emilim amacıyla daha da düşük moleküler ağırlık istiyor, biz Beyond Biopharma ihtiyaçları için özel çözümler sağlıyoruz.

 

We Beyond Biopharma ayrıca hem gıda hem de ilaç endüstrileri için Jelatin serisi ürünler üretmektedir.Şekerleme ürünleri, süt ürünleri ve et ürünleri gibi gıda uygulamaları için 100 bloom'dan 160 bloom'a kadar jöle mukavemetli jelatin üretiyor ve tedarik ediyoruz.Farmasötik jelatinler, Beyond Biopharma'dan, hem yumuşak jel hem de sert kapsül uygulamaları için 160 blum ila 260 blum arası Jelly mukavemeti ile temin edilebilir.

 

Kalite, Beyond Biopharma'nın önceliğidir.Firmamızın kalite yönetim sistemini ISO ve HACCP standartlarına göre kurduk.Şirketimizin kalite yönetim sistemi ISO9001 ve HACCP standartlarını geçmiştir.Her kalite kontrol faaliyetinin izlenebilir ve kontrol edilebilir olmasını sağlamak için kalite yönetim sistemimizde iyi eğitimli ve eğitimli QC ve QA personelimiz bulunmaktadır.

 

Dünyanın her yerinden iş ortaklarını bizi ziyaret etmeleri ve işi müzakere etmeleri için bekliyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Beyond Biopharma 2009 yılında kurulmuştur. Şirketin başında kolajen peptit ve toz üretimi yapmaktadır.Esas olarak balık pullarından ve derilerinden hidrolize kollajen tozu tip 1 ve sığır ve tavuk kıkırdaklarından hidrolize tip ii kollajen tozu üretiyoruz.

 

Çin Beyond Biopharma Co.,Ltd. şirket Profili 0Çin Beyond Biopharma Co.,Ltd. şirket Profili 1

 

Birkaç yıllık geliştirmeden sonra, üretim süreci sırasında ve ürünlerimizi müşterilere sunmadan önce kaliteyi kontrol etmek için GMP atölyesi ve kalite kontrol laboratuvarları kuruyoruz.

 

Çin Beyond Biopharma Co.,Ltd. şirket Profili 2

 

Şimdi Beyond Biopharma, protein bileşenleri ve bitmiş dozaj formları için kapsamlı bir çözüm sağlayıcı haline geldi.Beyond Biopharma şimdi müşterilerimiz için diyet takviyelerinin bitmiş dozaj formları için OEM üretim hizmetleriyle uğraşmaktadır.

 

Çin Beyond Biopharma Co.,Ltd. şirket Profili 3

Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Okyanusya

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Markalar : BBP

No. Çalışanları : 10~50

Yıllık satış : 5000000-10000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Beyond Biopharma Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Beyond Biopharma Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Beyond Biopharma Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Beyond Biopharma Co.,Ltd. Sertifikalar