Beyond Biopharma Co.,Ltd.

Kollajen Üreticisi

Ana sayfa

Beyond Biopharma Co.,Ltd.

Sertifikalar
Çin Beyond Biopharma Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Beyond Biopharma Co.,Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Collagen Materyallerindeki uzmanlıklarını gerçekten takdir ediyorum, bu bana şimdiye kadar çalıştığım en iyi kollajen tedarikçisi olan çok fazla zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor!

—— Charlie Bingham

İyi kalite ile rekabetçi fiyatlar sunarlar, bu bir kollajen Üretici ve Tedarikçiden her şeye ihtiyaç duyar.

—— Tatiana Buendia

Uzun zamandır onlarla çalıştım, her zaman beklenmedik bir problem olmaksızın kollajen stabil bir şekilde beslenirler.

—— Jim Findlay

Ben sohbet şimdi

Beyond Biopharma Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd.
Fabrika genel bakış Emiş Tankı ve Boru 3 Ekstraksiyon Tankı 2 Ekstraksiyon Tankı 1 QC Laboratuvarı Üretim tesisi Bahar kurutma Üretim tesisi Karıştırma makinesi OEM ambalaj
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Markalar : BBP
No. Çalışanları : 10~50
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 80% - 90%

2009 yılında kurulan Beyond Biopharma Co.,ltd.kolajen serisi ve jelatin serisi ürünlerin ISO 9001 Onaylı ve ABD FDA Kayıtlı üreticisidir.Gıda, İçecek, Besin Takviyeleri ve İlaç Endüstrilerinde yaygın olarak kullanılan Kolajen ve Jelatin üretiyoruz ve tedarik ediyoruz.

 

Kollajen tozunun farklı kökenleri için özel üretim hatlarımız var.Aşağıdakiler dahil olmak üzere farklı köken ve tipte Kollajen Tozu üretebiliyoruz: sığır post ve derilerinden hidrolize tip I kollajen tozu, balık derilerinden ve pullarından hidrolize tip I kollajen tozu, sığır ve tavuk kıkırdaklarından hidrolize tip II kollajen tozu ve Denatüre edilmemiş tip ii Tavuk Kolajen.

 

Hidrolize kollajen tozumuz, tozun rengi, kokusu, partikül boyutu, yığın yoğunluğu, çözünürlüğü ve çözelti rengi gibi kollajen tozunun kritik özelliklerini kontrol etmek için yüksek teknoloji ile iyi tasarlanmış üretim süreci ile üretilir.Hidrolize kolajen tozumuz, iyi görünümlü beyaz renge sahip kokusuz ince tozdur.Uygun kütle yoğunluğu ve düşük moleküler ağırlığı nedeniyle kendi kendine suda hızla çözünebilir.Suda tamamen çözüldükten sonra kollajen çözeltisinin rengi berrak ve şeffaftır.Hidrolize kolajen tozumuz, Katı İçecek Tozu, İçecekler, Enerji barları, Cilt Güzellik ürünleri ve Besin takviyeleri gibi farklı ürünlere ortak sağlık amacıyla uygulanmaya uygundur.Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için, müşterilerimiz için özelleştirilmiş kolajen spesifikasyonu da üretebiliyoruz.Örneğin, bazı müşteriler daha hızlı çözünürlük amacıyla kollajen granüler ister ve bazı müşteriler insan vücudu tarafından hızlı emilim amacıyla daha da düşük moleküler ağırlık ister, biz Beyond Biopharma onların ihtiyaçlarına özel çözümler sunar.

 

We Beyond Biopharma, hem gıda hem de ilaç endüstrileri için Jelatin serisi ürünler de üretmektedir.Şekerleme ürünleri, süt ürünleri ve et ürünleri gibi gıda uygulamaları için 100 çiçeklenmeden 160 çiçeklenmeye kadar jöle gücünde jelatin üretiyor ve tedarik ediyoruz.Farmasötik jelatinler ayrıca Beyond Biopharma'dan hem yumuşak jel hem de sert kapsül uygulamaları için 160 çiçeklenmeden 260 çiçeklenmeye kadar jel gücünde mevcuttur.

 

Beyond Biopharma'nın önceliği kalitedir.Firmamızın kalite yönetim sistemini ISO ve HACCP standartlarına göre kurmuştuk.Firmamızın kalite yönetim sistemi ISO9001 ve HACCP standartlarını geçmiştir.Her kalite kontrol faaliyetinin izlenebilir ve kontrol edilebilir olmasını sağlamak için kalite yönetim sistemimizde iyi eğitimli ve eğitimli QC ve QA personelimiz var.

 

Bizi ziyaret etmek ve iş görüşmesi yapmak için dünyanın her yerinden iş ortaklarına hoş geldiniz.

 

Çin Beyond Biopharma Co.,Ltd. şirket Profili 0

 

Çin Beyond Biopharma Co.,Ltd. şirket Profili 1

 

Çin Beyond Biopharma Co.,Ltd. şirket Profili 2

İletişim bilgileri
Beyond Biopharma Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Eric Lee

Tel: +86 21 65010906

Faks: 86-21-65010906

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)